Back to Question Center
0

Semalt Payları Site Mobil Performansını İyileştirmek İçin SEO Önerileri

1 answers:

Cep telefonları yavaş yavaş İnternet erişiminin başlıca aracı olarak masaüstlerini değiştiriyor. Araştırmalar, mobile web date de 2017 pour le prix de 36,54 $ par mois. Telefonlar, çoğu web sitesi trafiğinin% 4'ünden fazlasını kapsıyor. Ayrıca, Google, bir sites Web dans des sites mobiles en ligne, Google'in "Mobilegeddon" güncellemesin en 2017 güncellemesi sonrasında sıralama üzerinde etkili olacağını açıkladı - it consulting companies in usa.

Çoğu cep telefonu tarayıcısı, Java veya web sitesi çerezleriyle uyumlu olmayabilir. Dolayısıyla, bu sınırlamalardan ötürü mobil deneyim büyük olasılıkla etkileyici olacaktır. İnternet pazarlamacılar için temel olarak cep telefonu kullanımını düşündüğümüzde, akıllı telefon kullanıcılarını içeren özel niş var. Le groupe de travail se compose d'un groupe de travail et d'un groupe de travail, et ce groupe de travail est chargé de la gestion de la mobilité et de la mobilité sur le lieu de travail .

Semalt Jason Adler, spécialiste des services numériques, se penche sur la question de la sécurité des médias et de la gestion de l'information

1. Site mobile entegrasyonu sonradan düşünülmemeli

Mobil cihazlara yanıt veren bir sites webi hazırlamak birincil bir hedeftir. Web geliştirme mümkün olduğunca çok sayıda durumu dahil etmeye başlar başlamaz bu çalışma başlamalıdır. Ajouter au panier Ajouter à la sélection

2. Basit bir site tasarlayın

Mobil web siteniz birden fazla mobil platformda ve tarayıcıda sorunsuzca çalışmalıdır. Sadelik dönüşümün anahtarıdır. Ziyaretçilerin, aradıkları içeriği sitenizi yükledikleri eta bulmalarını sağlamak için yeterince akıllıca olur. Güvenliği de geliştirmeyi unutmayın. Çoğu siber saldırı, bu mobil sitelerde olabilecek hassas şahısları hedef alır.

3. Öncelikli içeriği et üstüne koy

Bir mobil cihazda kaydirma, özellikle yavaş bağlantı hızlarında, genellikle telaşlıdır. Hassas bilgiler, bir kullanıcıyı harekete geçirici mesajlaşma prosedürleri gerçekleştirmek veya alakalı bilgi sızdırmak için yerleştirilebilir. Düşük öncelikli içerikle başlamak, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek yerine ziyaretçilerini kaybedebilir.

4. Kullanıcılarınızdan geri bildirimlerini isteyin

Web sitenizi kullanan kişilerle düzenli bağlantı iyi bir alışkanlıktır. İnsanlar için kurulmuş bir web sitesi çeşitli sektörlerde ilerleme kaydetmek için geribildirimine bağlı.

5. Bant génişliği için optimiser edin

Geliştiriciler, tahsis edilen bant genişliğine hızlı yanıt vermek için mobil siteleri optimiser etmelidir. Les sites Web de Mobil se situent à proximité de kaynaklar, sayfaları yüklemek için en az yer kaplamalıdır. Unutmayın, çoğu müşteri son derece dengesiz bir mobil şebeke planında telefon internet kullanır.

6. Gelişmelere açık olun

Sıfırdan iyi bir kullanıcı arabirimi oluşturmak zordur. Mevcut ve yeni özelliklerle ilgili sürekli deneme ve iyileştirme ortamı yaratmak yaratıcıdır. Düzenli olarak iyileştirme yapmak böcekleri düzeltmeye ve sites web en yanıtını iyileştirmeye yardımcı olabilir.

Mobil site performansınızı optimiser etmek, bir sites webi tasarlarken göz önüne alınması gereken çok önemli bir faktördür. İyi bir mobil site, sıralamayı etkilemekle kalmaz, aynı zamanda müşterilere etkileyici bir tarama deneyimi yaşatır ve bu sayede dönüşüm sağlıyor. Yukarıdaki ipuçlarını izleyerek, akıllı telefon kullanıcıları için mobil uyumlu bir arayüzle duyarlı bir web sitesi hazırlamak mümkündür. Mobil sitenin iyileştirilmesi sitenin genel performansı üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve bir hedefe ulaşmasına yardımcı olabilir

November 24, 2017