Back to Question Center
0

Semalt E-Ticaret à Ana Boyutlarını Açıklıyor SEO

1 answers:

Bir sites webi oluşturmak ve trafik almak iki farklı şeydir. İnternet mağazasını başlatmak kolay bir iştir ancak internette müşterileri bulmaya çalışırken zorlaşabilirsin. Rakipler piyasaya girme şansımızı sınırladığı için bu problème yoğunlaşıyor - airmax ac sector antenna. Araştırma yaptığınızda ve bir site webi kurduğunuzda, arama motoru optimizasyonuna ihtiyaç duyacak şekilde Google gibi arama motorları tarafından tanınması gerekir. Bu süreç, belirli anahtar terimler üzerinde et üst düzeyde konum almak için sitenizin özelliklerini arama motoru algoritmalarının gereksinimlerine göre değiştirmeyi içerir.

Semalt Müşteri Başarı Yöneticisi Jason Adler, en tant que membre de l'équipe du site web de l'entreprise, a décidé d'utiliser son propre système d'alarme pour optimiser son fonctionnement, optimiser son fonctionnement et optimiser son contenu .

  • Sitenizin hızını ve tepkisini artırın
  • Meta başlıklarınızı ve açıklamanızı daha çekici ve uygulanabilir olacak şekilde kullanın
  • Daha uzun, daha benzersiz ürün açıklamaları ve uzun kuyruk anahtar kelimeler kullanın
  • Daha fazla müşteri çekmek için müşteri yorumlarını ekleyin
  • Müşterilerin neler aradıklarını belirten bir içerik yayınla

SEO yaparken, birkaç araç çabalarınıza faydalı olabilir. Bu araçlar şunları içerir:

  • 1. PicMonkey ve Kraken. Bu araçların kombinasyonu taille web tasarım optimizasyon özellikleri verir. Web sayfalarındaki resimlerin boyutunu site web sitenizin hızını ve tepkisini artırarak düzenleyebilir ve azaltabilirler.
  • 2. GetFiveStars. Bu araç, müşterilerinin geribildirimiyle ilgili endişeleri olanlar için yardımcı olur. GetFiveStars, müşterilerinize gerekli bilgileri içeren bir e-posta gönderir. İnternetteki olumlu ya da olumsuz geri bildirimleri engelleyecek ve sıralamanızı geliştirecektir.
  • 3. Pilote Otomatik. Bu, pazarlama kampanyalarınızın bazı yönlerini otomatikleştirebilen ucuz bir araçtır. Bu uygulama, 25 günlük aylık aboneliğin ardından 30 günlük ücretsiz deneme ile birlikte gelir.
  • 4.YoRocket. Bu araç, bir web sitesinin meta başlıklarını ve açıklamalarını değerlendirebilir. Web sayfasındaki içeriği zorlayıcı ve yönlendiren açıklamaları yapmak için kullanabilirsiniz. Brian Dean à Backlinko bu aracı geliştirdiler. Bu premium bir hizmettir ve kullanıcılar, tıklama oranlarının yüksek olmasını sağlamak için ödeme yapar
  • 5.Semalt Anahtar Kelime Önerileri. Bu, uzun kuyruk anahtar kelimeler sağlayabilen bir anahtar kelime arama aracıdır. Alışveriş yapanların internetten satın almak içın kullandığı arama terimlerini vermede kullanışlı olabilir. Bir giriş yapmak veya çevrimiçi içerik oluşturmak için size anahtar kelimeler verebilir

Sites webi kurmak ve ziyaretçi akışı sağlamak zor olabilir. SEO ile, işler biraz daha basit hale geliyor ve bazı umutlar var. Pour plus d'informations, consultez le site Web de l'entreprise à l'adresse suivante: https://www.google.com/support. ETicaret SEO araçlarını kullanarak, web sitenizin iyi arama konumlarında kalmasını ve dolayısıyla yeni ziyaretçiler almasını sağlamak için tutarlı bir etkili uygulama oluşturabilirsiniz.

November 24, 2017